Ya Tutarsa!

Bu fıkrayı hemen paylas...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Whatsapp
Whatsapp
Print this page
Print

Hoca, Akşehir Gölü’nün kıyısına oturmuş. Çevresindekiler bir de bakmışlar ki Hoca, çömleğinden çıkardığı kaşık kaşık yoğurdu göle boşaltıp karıştırmıyor mu? Şaşkınlıkla sormuşlar:

– Hocam, ne yapıyorsun öyle?
– Göle yoğurt çalıyorum!
– Göl hiç yoğurt tutar mı?
– Ya tutarsa?

Ya Tutarsa!” hakkında 28 yorum

  1. Parayı veren düdüğü çalar

   Günlerden nasrettin hoca pazara gidiyormuş.sonra çocuklar nasrettin hocanın etrafını sarmışlar çocuklar cevap vermiş hoca bana düdük al banada banada çocuklar bağırmış hoca tamam demiş ama hoca bir çocukta para görmüş o çocuk hocaya demişki hocam bana düdük alırmısı diye cevap vermiş hoca tamam demiş sonra nasreddin hoca pazardan dönerken çocuklar etrafını sarmışlar nasrettin hoca parayı veren çocuğa düdüğü ‘nü vermiş diyer çocuklar hocam bizim düdüklerimiz nerde benimkide benimkide hoca demişki parayı veren düdüğü çalar.

   Cevapla
 1. kahin

  arkadaşlar geçek bir hikaye lütfensonuna kadar okuyun . bigün nasreddin hoca bindiği dalı kesiyomuşş . aşşağıda millet bakıyomuş . hoca da demişki lan bindiğimiz dalı kesiyoruz birinizde demiyonuz hoca dur . millet de demiş ki hocam bi bildiğin vardır . hoca da demişki düşsem biriniz tutmaz . biride demiş ki ya tutarsak hahahaha .

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.